Szukaj na stronie

CPC - czyli płacimy za efekty reklamy

Dlaczego CPC?

Co daje CPC?

Do kogo kierujemy oferte CPC?

Ile kosztuje CPC w CERTE?

 

Dlaczego CPC?

CPC czyli (cost per click) – współczynnik efektywności reklamy; jest to stosunek kosztów włożonych w emisję reklamy do liczby kliknięć w daną reklamę. 

Daje pełną kontrole nad kosztami realnego wpływu reklamy na przejścia na naszą stronę, płacimy tylko za relane kliknięcia w weklamę czyli przejscia na strone docelową reklamy, a nie czas wyświetlania (miesiąc wyświetlania kosztuje u nas od 25 PLN do 1000 PLN) albo ilość wyświetleń reklamy czyli CPM (więcej TUTAJ).

Co daje CPC?

Przy CPC płacimy za relane prześcia na reklamowaną stroną czyli tylko za wyświetleniereklamy osobom realnie zainteresowanym naszą reklamą i naszymi produktami. Poza samymi efektami w postaci przyciągania potencjalnych klientów płacimy też za relane podniesienie scoringu naszej strony - więcej wyświtleń lepszy scoring.

Do kogo kierujemy oferte reklamową?

Wydawnictwo CERTE ze względu na profile prowadzonych serwisów zaoferować może zaoferować skuteczną reklmę dla wszystkich związanych z sektorem komercyjnego bezpieczeńśtwa za pośrednictwem Portalu Ochrony (3000 Unikalnych Użytkowników), magazynu Safety and Security (6000 UU) i największego forum w Polsce poświęconego sektorowi komercyjnej ochrony Ochrona Forum (27000 UU).

Drugą część serwisów która możemy zaoferować to portale ogólnotematyczne zlokalizowane na śląsku o zasięgu kilku gmin. Działający od pierwszej połowy 2017 roku portal Ornontowice Info (4000 UU), oraz nowy portal będący w fazie rozruchu Gierałtowice Info (1000 UU).

 

Ile kosztuje CPC w CERTE?

Pojedyńczy CPC w naszej firmie kosztuje tylko  2,70 PLN brutto.

Jak wygląda płatność za CPC? Dajemy dwie możliwości wyboru, system otwarty i zamknięty. System zamknięty polega na tym że ustalacie ile chcecie wydać zawieramy umowe na określoną kwotę i po wyczerpaniu  dostępnych środków reklama automatycznie zostanie wyłączona przez system. System otwarty to umowa okresowa lub bezterminowa w której ilość kliknięć w reklamę jest otwarta i raz w miesiącu wystawiamy fakturę opierając się na udostępniony Wam raport.

Kontakt:

tel: 513 949 472

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.